РЕМОНТ КВАРТИРИ У КИЄВІ
ПІД КЛЮЧ

Беремо на себе весь клопіт по ремонту. Усього один дзвінок і всі ваші питання з ремонтом буде вирішено.
 • Безкоштовний виїзд
  майстри на об’єкт

 • Понад 300
  виконаних проектів

 • Прозора система
  закупівлі матеріалів

Ремонт квартир Киев - демонтаж старой отделки

1. Демонтаж

Питання демонтажу старих конструкцій найбільш актуальне для вторинного житла під час перепланування приміщень для створення більш сучасного та практичного інтер’єру. Демонтаж виконується дбайливо за принципом “не нашкодь”. Утилізацію будівельного сміття виконує наша компанія.

Ремонт квартиры Киев - Электромонтаж

2. Електромонтаж

Сучасна кількість побутової техніки та різних гаджетів, які допомагаю там спростити наше життя, потребує дуже уважного підходу до планування та розведення електропроводки та кількості автоматів. Звернення до досвідчених фахівців у цьому питанні допоможе вам уникнути таких неприємностей як перевантаження електромережі, що може призвести до пожежі.

Ремонт квартир в Киеве - Монтаж водопровода, канализации и отопления

3. Водопровід та каналізація

Це один із базових китів, на якому стоїть питання хорошого функціонування вашого житла після проведення комплексного ремонту. Дуже важливо використовувати якісні матеріали (труби, вентилі, заглушки, змішувачі), зробити грамотне розведення та висновки, що дозволить надалі проводити дрібні коригування у разі потреби.

Комплексний ремонт квартир в Києві від компанії ТЕПЛОДІМ

Компанія “Теплодом”– це ваш надійний партнер і опора в такому нелегкому питанні, як комплексний ремонт квартири в Києві. Особливо якщо йдеться про проведення комплексного ремонту в первинному житлі. Ремонт квартир можна провести в найкоротші терміни при грамотному плануванні та використанні лише якісних будівельних матеріалів із залученням найкваліфікованіших фахівців у цій галузі. За термінами ремонт під ключ у первинному житлі можна скоротити до 2 місяців, залежно від загальної площі квартири.

Комплексний ремонт квартири у Києві у вторинному житлі проводиться у строки від 1 до 3 місяців і складаються з кількох етапів:

 • Демонтаж старих покриттів, оздоблення, стін та міжкімнатних перегородок, дверей та вікон

 • Заміна та розведення електропроводки, сантехніки та повітроводів

 • Установка нових вікон, дверей, стельового, настінного та полового покриття

Вартість ремонту квартир у Києві
Робота + матеріали = 5500 грн.

Це базова вартість ремонту квартири, до якої входить таке:

 • Стартові чорнові будматеріали;
 • Робота спеціалістів різних напрямків.

При первинному обговоренні комплексного плану, а також у процесі ремонту
квартири може формуватися індивідуальна (договірна) вартість, як за м2, так і за конкретні ділянки ремонту.


На формування остаточної вартості комплексного ремонту квартири впливають такі фактори:

 • Стартові чорнові будматеріали;
 • Робота спеціалістів різних напрямків.Наша команда

Генеральний директор

Ремонт квартиры в Киеве - Гидроизоляция пола в квартире

4. Гідроізоляція

На жаль, такий важливий аспект як гідроізоляція, не завжди буває передбачена навіть при будівництві сучасних багатоквартирних будинків, що вже говорити про більш ранні споруди. Важливість гідроізоляції полягає в тому, що вона забезпечує не тільки вирівнювання та довговічність вашого покриття, але також дає і потужний захист від затоплення.

Ремонт Киев - стяжка, выравнивание пола

5. Вирівнювання підлоги

Після проведення демонтажу, здійснення перепланування, коли вже видно нові контури приміщень. Після гідроізоляції приміщення можна переходити до стяжки підлоги. Навіщо вона потрібна? По-перше, вона виступає як додатковий захисний для гідроізоляції, по-друге, її присутність дозволить вашому майбутньому підлоговому покриттю прослужити набагато довше запланованого.

Ремонт под ключ Киев - монтаж теплого пола

6. Тепла підлога

З приходом холодної пори року та опалювального сезону ми часто розуміємо, що стандартної системи опалення буває недостатньо. Особливо, якщо у квартирі є маленькі діти чи люди похилого віку. Тепла підлога, електрична або водяна, дозволить вам ходити босоніж навіть по кахельній плитці, зовсім не помічаючи дискомфорту.

Головним правилом монтажу даної конструкції є абсолютно рівна підготовлена ​​поверхня.

Терміни проведення комплексного ремонту квартир у Києві

Якщо Ви хочете, щоб Ваша квартира уникла статусу “вічного ремонту” – звертайтесь до нашої компанії!

Всі роботи будуть ретельно сплановані та поділені на певні етапи між спеціалістами нашої компанії.

Усі наші співробітники – це вузько кваліфіковані майстри вищого класу, які несуть повну відповідальність за делеговані ними ділянки робіт.

Внаслідок чого, ви отримуєте якісний комплексний ремонт квартири у встановлені терміни – саме це Вам гарантує компанія “Теплодом”!

Говорячи про терміни, не можна всі об’єкти підвести під одну межу! Але ми стандартизували термін проведення ремонту з урахуванням всіх можливих труднощів об’єкта. Компанія “Теплодом” гарантує завершення ремонту квартири у встановлені терміни ґрунтуючись на багаторічному досвіді роботи та понад 300 реалізованих проектів квартир під ключ.

Мінімальні терміни виконання комплексного ремонту квартири під ключ у Києві:

 • 1-но кімнатна квартира - від 1,5 місяців

 • 2-ох кімнатна квартира - від 2 місяців

 • 3-ох кімнатна квартира - від 3 місяців

Чому ми вказуємо терміни “ВІД” і відштовхуємося саме від мінімального терміну, запитаєте ви? Причина полягає в тому, що крім індивідуальних вимог поставлених Замовником є ​​ще ціла низка зовнішніх факторів, які не можна планувати на 100% для кожного ремонту квартири окремо:

 • Сезон року (у кожного сезону свої особливості, як позитивні, і негативні)

 • Температура (показники як погодні, так і всередині приміщення)

 • Погодні умови (вологість)

Остаточні терміни планування комплексного ремонту квартири або будинку, фахівці нашої компанії можуть Вам озвучити тільки після повного огляду об’єкта, отримання постановки завдань від Замовника та складання Кошторису.

Ремонт под ключ - штукатурные работы в Киеве

7. Штукатурні роботи

Штукатурні роботи – це один з базових етапів чистового оздоблення стін, стелі та укосів, що допоможе створити та зберегти грамотну геометрію вашого приміщення для проведення подальших етапів з декорування та оформлення простору. Роботи виконуватимуться машинним або ручним методом, залежно від рівня складності, з використанням лише високоякісних матеріалів, які прослужать вам не один десяток років.

Комплексный ремонт квартиры - монтаж гипсокартонных конструкций

8. Гіпсокартонні роботи

У сучасному світі такий матеріал як гіпсокартон дозволяє відтворити в приміщенні абсолютно всі задуми власника або запрошеного для роботи над проектом дизайнера. Роботи з ним проводяться не тільки для встановлення нових міжкімнатних перегородок, його застосовують для багаторівневих стель зі складною системою освітлення, ніш, арок.

Комплексный ремонт квартир Киев - малярные работы

9. Малярні роботи

Малярні роботи – це чистове оздоблення стін та стелі. У них входить не тільки нанесення фінішного шару шпаклівки, а й декоративна штукатурка, фарбування стін, поклейка шпалер. Малярне оздоблення – це один із останніх етапів робіт, після якого можна показати власнику вже готовий вид оновленого житла.

Киев ремонт - Укладка плитки

10. Укладання плитки

Такий матеріал як керамічна плитка широко використовується не тільки для обробки кухонних поверхонь і санітарної зони (ванна, туалет), але ще її застосовують для підлогових покриттів в коридорах, кухнях і приміщеннях, що часто проходять, де цей матеріал є просто незамінним для підтримки чистоти, а також дозволяє зберегти приємний естетичний вигляд. Для продовження терміну служби покриття дуже важливо грамотно провести кладку з використання висококласних гідроізоляційних матеріалів.

Ремонт квартир Киев - Укладка напольных покрытий

11. Монтаж підлогових покриттів

Як відомо, підлога задає тон всьому майбутньому інтер’єру приміщення. Залежно від матеріали та текстури обраного вами покриття, залежить подальше оздоблення стін та супутній декор.

Наша компанія проводить монтаж всіх видів підлогових покриттів за бажанням Замовника, таких як: паркет, ламінат, плитка, ковролін, лінолеум.

Залишіть заявку на прорахунок

6 + 2 = ?

Комплексний ремонт квартир у Києві за дизайнерськими проектами

Якщо Ви хочете, щоб ваша квартира була не просто затишною, але ще й по-справжньому модною та сучасною, вам не обійтися без професійної допомоги досвідченого дизайнера інтер’єрів.

Залучення до проекту професійного дизайнера – це окрема послуга, яку надає компанія “Теплод”.

У своїх дизайнерських проектах наші фахівці завжди і обов’язково враховують усі побажання клієнта. Ми розробляємо комплексний інтер’єр квартир, будинків або офісів не тільки “для Вас“, але і “під Вас“. Всі наші проекти вирізняються індивідуальністю кожного з наших замовників.

При створенні візуальної частини проекту майбутнього зовнішнього вигляду вашої квартири, ми завжди враховуємо все до дрібниць, щоб ваше житло стало не просто красивим, а ще функціональним та технічно продуманим.

Дизайн квартиры

Запитання та відповіді про ремонт квартир

Що таке комплексний ремонт?

Комплексний ремонт - це сукупність робіт, які спрямовані на оновлення, переробку та оздоблення приміщень. У ході комплексних робіт демонтують старе оздоблення і в деяких випадках інші елементи конструкції, демонтують старі перегородки (дозволені законом) і зводять нові, змінюючи планування, встановлюють нову підлогу, стелю, виконують підготовчі чернові роботи, чистове оздоблення, проводять комунікації, працюють з сантехнікою, виконують електромонтажні роботи. Простіше кажучи, виконують комплекс робіт із ремонту, а не окремі косметичні покращення.

Чи можна наживо подивитися приклади ремонтів квартир?

Щоб нашим клієнтам було зручніше, ми додаємо фотографії наших ремонтів до спеціального розділу на сайті, щоб ви могли відразу бачити якість нашої роботи. За запитом ми надаємо додаткові фотографії та відео. Наживо будь-яку квартиру можна побачити на етапі ремонту. Ви можете звернутися до нашого менеджера, і ми проведемо екскурсію будівельним майданчиком.

Скільки коштує ремонт комплексної квартири?

Одне з найбільш хвилюючих питань. На жаль, на нього не можна відповісти одразу, оскільки для точної цифри потрібно вивчити об'єкт, провести виміри, обговорити із замовниками будівельні матеріали. Тільки тоді, враховуючи побажання клієнта, ми складаємо попередній кошторис на ремонт.

З чого краще розпочати ремонт квартири?

Вирішивши звернутися за допомогою до професіоналів, ви робите правильний вибір. Насамперед вам потрібно залишити заявку на сайті або по телефону, щоб ми змогли з вами зв'язатися та призначити час для першої зустрічі, на якій фахівці проводять виміри, оглядають об'єкт та обговорюють деталі майбутнього ремонту. Після цього ми складаємо кошторис, і тоді ви приймаєте подальше рішення.

Як ви працюєте?

Ми цінуємо чесність, офіційне оформлення та прозорі стосунки із замовниками.
Коли ви, вивчивши попередній кошторис, приймаєте рішення робити ремонт, то ми оформляємо Договір про проведення робіт, в якому вказано точні терміни, вартість робіт та в якому порядку їх оплачувати.

Чи даєте ви гарантію на виконані роботи?

Так, ми впевнені як наша робота і надаємо гарантію на 12 місяців.

Якими саме ремонтними роботами ви займаєтесь?

У нашій компанії зібрано команду фахівців, які виконують всі види ремонтних робіт у новобудовах, квартирах вторинного типу та котеджних будинках.

Відповідальність та Гарантія на ремонт квартир (Київ)

 • Ми надаємо послуги комплексного ремонту тільки найвищої якості

 • Працюємо виключно з якісними матеріалами

 • Наші майстри фахівці з багаторічним досвідом

 • Ми гарантуємо вам якість та довговічність ремонту вашого житла

Після погодження кошторису на комплексний ремонт квартири, ми укладаємо договір або на весь перелік послуг, або на окрему послугу. Вартість ремонтних робіт є незмінною протягом реалізації всього проекту. Після виконання всіх етапів робіт, ми в присутності Замовника переміряємо всі обсяги, і ця зміна буде врахована за остаточної оплати. Використання професійної техніки гарантує високу якість та швидкість комплексного ремонту квартири будь-якої складності, а наші фахівці виконають його правильно та з дотриманням усіх тонкощів та технологій.

 • ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

  Заповніть форму заявки і ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей. • ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

  Заповніть форму заявки і ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей. • ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

  Заповніть форму заявки і ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей. • ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

  Заповніть форму заявки і ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей. • ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

  Заповніть форму заявки і ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.